درباره ما

شرکت بازرگانی نوین رایانه سگال در سال ۱۳۸۳ با شماره ثبتی ۲۲۷۳۹۹ و به آدرس ، تهران ، خیابان ولیعصر ، بازار کامپیوتری رضا ، طبقه همکف واحد ۱۸ تاسیس گردیده که در سال ۱۳۷۹ با نام تجاری ایران دیتا در زمینه واردات تجهیزات کامپيوتری فعالیت می نموده و در طی این سال ها اصول ما به ارائه خدمات فروش و پس از فروش به مشتریان تعریف گردیده است .

این شرکت با بکارگیری از اصول اعتباری خود در بازار کامپیوتر کشور همواره توانسته که با اکثریت برند های جهانی همکاری داشته و به صورت نماینده در بازار کامپیوتر فعالیت نماید .

این شرکت در حال حاضر همکاری گسترده و انحصاری محصولات متنوع قطعات کامپیوتری را با نام های تجاری Viking man و Vicco man که بنیان عملکرد خود را در زمینه رم، فلش مموری و حافظه های خارجی و داخلی را با پشتیبانی قوی به مشتریان بنا نهاده است .

این شرکت با بیش از پنجاه نفر پرسنل مشغول به فعالیت می باشد که با حرکت رو به رشد صنعت تکنولوژی، اهمیت زیادی به استفاده از خبره ترین نیروی های انسانی می دهد و ما مسئولیت پاسخگویی به مشتریان را به کسانی که ماموریت اصلی این شرکت را درک می کنند و آماده پاسخگویی در دفتر پشتیبانی ، و خدمات پس از فروش هستند سپرده ایم .

این دفتر در تهران ، خیابان ولیعصر ، بازار کامپیوتر رضا ، طبقه سوم ، واحد ۳۰۳ مستقر می باشد .

شایان ذکر است، جهت بهره گیری از خدمات پس از فروش در استان ها می توانید به صفحه مربوط به خدمات پس از فروش استان ها مراجعه نمایند .

دفتر مرکزی نوین رایانه سگال در ایران با مرکزیت دفتر فروش و تعمیرات به آدرس : یوسف آباد، خیابان سوم ( شهید امیر جهانبخش ) ، پلاک ۸ واقع است که با بیش از ۱۰۰ نماینده فروش در سراسر کشور، جزء مقدرترین شرکت های بازرگانی در زمینه حافظه های جانبی می باشد .

شرکت نوین رایانه سگال با تمرکز روز افزون بر بازار اصلی رم ، فلش مموری و حافظه های جانبی با بکار گیری طیف قوی محصولات و تیم کارآمد در بخش فروش و همچنین همراه با پشتیبانی بخش خدمات پس از فروش ، آماده ارائه هر گونه خدماتی به مشتریان عزیز می باشد .